O MNIE

Z wykształcenia prawnik i aktorka scen muzycznych. Z wyboru jestem Wedding Plannerką i instruktorką tańca. Od ponad 5 lat pracuję w branży ślubnej i prowadzę własną firmę, a w międzyczasie zostałam żoną i mamą – obecnie już 3 letniej Lilki. Zakochana w tańcu, kuchni włoskiej i podróżach.

Hannah Inspires to blog lifestyle’owy. Miejsce pełne inspiracji, pomysłów, gotowych rozwiązań i wiedzy. Przedstawię Wam również moje doświadczenia związane
z macierzyństwem – bez ściemy. Nie zabraknie też rozmów z ekspertami, przepisów i tematów związanych z aranżacją wnętrz, rozwojem osobistym, karierą oraz dobrą organizacją w domu i w pracy. Ten blog jest moim nowym celem, który zrodził się z potrzeby ciągłego działania,mimo że i tak doba zawsze jest za krótka.

Cieszę się życiem i tym, że mam możliwości do ciągłego rozwoju. Cieszę się również, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że będziesz tu częstym gościem i znajdziesz inspiracje, gotowe rozwiązania, abyście mogły spełniać się jeszcze lepiej w każdej życiowej roli.

Nazywam się Hania Skowron i zapraszam Cię do mojego świata. Cieszę się, że tu jesteś! Zrób sobie kawę i rozgość się.